کد خبر : 6625
تاریخ انتشار : شنبه 22 خرداد 1400 - 14:12

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

سهمیه استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان آزمون ارشد وزارت بهداشت 1- سهمیه مازاد استعداد درخشان تنها در صورت معرفی و تایید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی و در زمان مقرر، اعمال خواهد شد. 2- متقاضیان واجد شرایط استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون علاوه بر سهمیه استعداد درخشان، برای شرایط عادی

شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان آزمون ارشد وزارت بهداشت

1- سهمیه مازاد استعداد درخشان تنها در صورت معرفی و تایید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی و در زمان مقرر، اعمال خواهد شد.

2- متقاضیان واجد شرایط استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون علاوه بر سهمیه استعداد درخشان، برای شرایط عادی در سهمیه انتخابی (آزاد و رزمندگان و ایثارگران) نیز همانند سایر داوطلبان عادی مورد سنجش واقع خواهند شد.

3- متقاضیان واجد شرایط استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون مجاز به انتخاب کلیه رشته محل‌های مورد پذیرش در رشته انتخابی سهمیه بر اساس جدول پذیرش می‌باشند.

4- در سھمیه استعداد درخشان با آزمون 10% (اضافه بر ظرفیت پذیرش) ، معرفی داوطلب توسط دانشگاه و شرکت فرد در جلسه آزمون، به منزله استفاده از تسھیلات می‌باشد و در صورت انصراف، عدم انتخاب رشته محل و یا عدم قبولی، به دلیل استفاده یک نوبت با آزمون، داوطلب مجازبه استفاده مجدد از این تسھیلات نمی‌باشد.

5- متقاضیان واجد شرایط استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون باید در زمان مشخص شده به ھمراه مدارک مورد نیاز و فرم ثبت نام ھر دو مرحله، جھت انجام مراحل مربوطه و معرفی، به دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی خود مراجعه نمایند تا دانشگاه مذكور نسبت به معرفی آنھا اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم معرفی اسامی واجدین شرایط و یا عدم تائید از سوی دانشگاه بصورت اینترنتی طی تاریخ و زمان مقرر، مكاتبات بعدی قابل رسیدگی نبوده و مركز سنجش آموزش پزشكی مسئولیتی را بعھده نمی‌گیرد.

6- تغییر سھمیه استعداد درخشان از بدون آزمون به با آزمون و بالعکس، پس از معرفی دانشگاه در زمان تعیین شده و اتمام مھلت معرفی توسط دانشگاه، امکانپذیر نمی‌باشد.

ویرایش حوزه آزمونی و زمان‌بندی مربوط به متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان آزمون كارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشكی سال١٤٠٠

  • ویرایش حوزه آزمون  1400/03/22 لغایت 1400/03/23
  • ثبت نام متقاضیان استعداد درخشان در سامانه سنجش پزشکی  1400/04/19 لغایت 1400/04/22
  • اطلاعیه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون  1400/04/23
  • تکمیل فرم خود اظھاری بیماری کرونا، ویرایش معدل، توزيع كارت ورود به جلسه آزمون، برگه راھنما و ساير اطلاعات  1400/04/23 تا 1400/04/27
  • برگزاري آزمون (طي نوبت‌ھاي صبح و عصر روزھای پنجشنبه و جمعه)  1400/04/31 و 1400/05/01
  • زمان انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون  ھمزمان با سایر داوطلبان
  • زمان مراجعه متقاضیان واجد شرايط استفاده از آيین نامه استعداد درخشان  1400/05/09 لغایت 1400/05/12

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.